Struktura referatu

 

1. Mirosław Serafin – kierownik referatu,
Kontakt: tel. 17 774 56 31, e-mail: m.serafin@ug.mielec.pl
2. Jacek Siembab- inspektor ds. budownictwa
Kontakt: tel. 17 774 56 39, e-mail: j.siembab@ug.mielec.pl,
3. Anna Markowska-Stanos – Odpady Komunalne
Kontakt: tel. 17 774 56 38, e- mail: a.markowska@ug.mielec.pl
,
4. Lucyna Nowak – podinspektor ds. ochrony środowiska
Kontakt: tel. 17 774 56 38, e- mail: l.nowak@ug.mielec.pl,
5. Dorota Maryniak - referent ds. geodezji i gospodarki nieruchomościami,
Kontakt: tel. 17 744 56 31, e-mail:d.maryniak@ug.mielec.pl,
6. Anna Domanik - Inspektor ds. planowania przestrzennego,
Kontakt: tel. 17 744 56 39, e-mail:a.domanik@ug.mielec.pl.


powrót...
Brak załączników
Informacja wytworzona przez Władysława Kasprzak dnia 12.03.2012
Opublikowana przez Łukasz Pezda dnia 16.08.2017 14:52. Wygasa 19.01.2038. Odsłon 1164
Wersja : 1 2 3 4 5 
Początek strony